FIX UP! MAKE UP! Mgiełka utrwalająca makijaż Lirene !

Robiąc makijaż, chcemy wyglądać jak najlepiej. Każda z na dobrze wie, że najważniejsze jest jego dobre wykonanie. aby na twarzy nie było efektu maski czy kilogramu tapety, żeby produkty się ze sobą w jakiś sposób komponowały i całość wyglądała zniewalająco 😉 Wiele razy na filmikach na Facebook’u widziałam różne make up’owe tutoriale, gdzie na koniec twarz modelki pryskana była czymś na kształt lakieru do włosów 😉 bardzo mnie to zaciekawiło ! Zgłębiajc się w temat, odkryłam, że jest to produkt do utrwalania makijażu! Pobiegłam do najbliższej drogeri i kupiłam, to co pierwsze wpadło mi w ręce. Padło akurat, na mgiełkę utrwalającą makijaż z Lirene, w zasanie tylko to było !!
Producent obiecuje, ze mgiełka ma chronić nasz makijaż przed czynnikami zewnętrznymi tj. deszcz, upał czy zanieczyszczenia. Ponadto skóra będzie lekka i odprężona. A trwałość makijażu przedłuży do 10 godzin !!
Dla mnie mgiełka spisuje się rewelacyjnie ! Po nałożeniu całkowicie znika efekt pudrowości z twarzy, wszystkie produkty tworzą jednolitą całość, co wygląda oczywiście dużo bardziej naturalnie. Makijaż utrzymuje się naprawde cały dzień, bez konieczności większych poprawek. Nawet po treningu mój make up wyglądał całkiem dobrze, może nie idealnie ale byłam pozytywnie zaskoczona. Choć szczerze mówiąc, przy pierwszym użyciu miałam wrażenie, że cała moja praca poświęcona na pomalowanie się, pójdzie na marne, że wszystko mi zaraz spłynie 😉 ale to chyba daletego, ze nigdy wcześniej nie używałam tego typu produktów, a mgiełka przecież musi wyschnąć 🙂
To był strzał w 10 ! Jestem z niej mega zadowolona !!

a Wy ? Używacie czegoś aby utrwalić swój makijaż ? A może wpadła wam w ręce właśnie mgiełka z Lirene ? <3

Cena: ok. 25 zł (ROSSMAN)

15 myśli na temat “FIX UP! MAKE UP! Mgiełka utrwalająca makijaż Lirene !

  1. Ja sama zakochałam się w mgiełkach do utrwalania, bo są wygodnie, fajnie odświeżają twarz i przede wszystkim nie tworzą efektu maski tak jak pudry (a osobiście nie lubię używać pudru, ani prasowanego, ani tym bardziej sypkiego). Poza tym super sprawdzają się w podróży, kiedy szybko musimy utrwalić makijaż 🙂
    Ja mam jednak inną mgiełkę, bo z Essence – kosztuje ok. 14 zł i naprawdę jest godna polecenia <3
    Buziaki :*

  2. Bardzo mi się podoba ta mgiełka. Też nie raz widziałam, jak ktoś takowych używał. Sama nie posiadam takowej i póki co nie jest mi potrzebna, bo mało się maluje.

    im-dollka.blogspot.com

  3. Osobiście nie używam rzeczy do utrwalania makijaży, ale jeśli jednorazowo, lub raz na jakiś czas chcemy aby makijaż się nam dłużej utrzymał wystarczy twarz spryskać lakierem do włosów. Może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale gdy nie ma się utrwalaczy również się przyda:)

Dodaj komentarz

Nie jestem robotem *